Eva Čejková Vašková

Eva Čejková Vašková

Eva Čejková se narodila v roce 1982 v Chrudimi, kde vystudovala Obchodní akademii. První profesní zkušenosti získávala již během studií, postupně si vyzkoušela práci redaktorky, moderátorky, produkční v tisku, televizi i fashion firmách.  Po maturitě působila jako scenáristka na TV Nova a Prima TV (Áčko, Někdo to rád horké, Prima jízda). Ke svým aktivitám v médiích přidala také pořádání odborných a vzdělávacích akcí a pro další zkušenosti vycestovala i do zahraničí. V roce 2008 absolvovala na Fakultě sociálních věd UK obor Mediální studia.
V roce 2005 založila společnost ConPro, s.r.o., která nabízí služby v oblasti Public Relations, Marketingu a Konferenčního servisu. Prvotní specializace na lifestyle, fashion, design a kulturu se stále rozšiřuje, dnes společnost pracuje pro řadu klientů a značek z oblasti IT, spotřební elektroniky, energetiky či práva. Dynamický rozvoj agentury přinesl její rozdělení na divize Conference, Motion a Concept. V roce 2010 Eva předává jednatelství společnosti svému muži a zakládá společnost Ženy, s.r.o., v rámci níž probíhá její autorský projekt Manuál úspěšné ženy („MUŽ“).
Eva Vašková Čejková je spoluzakladatelkou prestižního Klubu finančních ředitelů, jednou ze zakládajících členek občanského sdružení „Friends of the NATIONAL MUSEUM of WOMEN in the ARTS“, viceprezidentkou Asociace Profesionálů v Administrativě a čestnou členkou správní rady Nadačního fondu Slunce.